Розробка сайтів

Всім, хто не розбирається в програмуванні і розробці веб-сайтів, слід знати деяку базову інформацію щодо побудови інтерактивного проекту. В основі кожного завдання лежить робота веб-майстра, що відповідає за ту чи іншу частину роботи. І так, давайте разом розберемося, що потрібно знати для створення сайтів Рівне? Насамперед, слід виділити перелік фахівців, які будуть займатися проектом. Таким чином, ви зрозумієте, хто за що відповідає. Потім, перейдемо до етапів формування ресурсу. Зупинимося докладніше на кожному з них, щоб роз'яснити, що до чого. Тоді ви зможете узагальнити знання для повної картини того, як створюється інтернет-ресурс.

Веб-майстри і їхні функції

Студія веб-майстрів, як правило, включає більше п'яти фахівців, які займаються створенням, оптимізацією і адаптацією проекту. Ось основні веб-майстри, які будуть працювати над вашим ресурсом:

Веб-дизайнер. Творча особистість, яка зможе втілити ваші найсміливіші ідеї спочатку на папері, а потім і на комп'ютері. Створення сайтів, починається з розробки макета, який робить веб-дизайнер. Що потрібно для створення сайтів оригінального дизайну? В першу чергу, мета. Ваше бачення проекту, його колірна гамма, функціональність, цільова аудиторія, допоможуть фахівцеві розробити барвистий і стильний дизайн. Розробка сайтів Рівне потребує якості у веб-дизайні, щоб потім сайтик гарно відображався у всіх браузерах, на планшетиках та смарфонах. Проте, це ми вже плавно переходимо у розділ по верстці сайту.

Верстальник. Спеціаліст, що зуміє перенести картинку, розроблену веб-дизайнером, на кодову мову html. За допомогою таких дій, проект з'являється і відображається в різних браузерах. По суті, розробка і створення сайтів верстальником - це фундамент проекту.

Програміст. На основі, створеній верстальником, програміст накладає різні функції: готує скрипти, за допомогою яких будуть оброблятися звернення до сервера і взаємодія з користувачами. Найлегшим рішенням буде створення сайту на wordpress. Що потрібно знати для створення сайту програмістом? Його досвід роботи, портфоліо, тобто наскільки грамотно він працює. Після закінчення ви отримуєте готовий інтерактивний проект, з динамічними опціями, меню, розділами, логотипом.

Контент менеджер. Безумовно, ресурс слід заповнити текстовою інформацією. Вона може включати: інформацію про компанію, її співробітників, товари, послуги, переваги і т.д. Для такої мети наймається співробітник, який разово або на постійній основі стане поповнювати ваш сайт текстами.

SEO-спеціаліст. Після того, як на ресурс будуть додані тексти і внесені всі виправлення за технічними параметрами, в роботу вступає оптимізатор. SEO-фахівець проведе внутрішню і зовнішню оптимізацію для того, щоб інформацію знайшли пошукові системи, а за ними і користувачі. Спеціаліст проробляє чималу роботу, приводячи в порядок тексти, додаючи ключові слова, оптимізуючи посилання на розділи. Що потрібно знати для створення сайтів і їх оптимізації SEO-майстром? Спеціаліст займається розкруткою вашого проекту, тому слід уточнити його попередній успішний досвід. Уточніть, якими методами він збирається просунути ресурс в топові позиції. Як бачите, створення сайтів потребує роботи мінімум п'яти фахівців, а для великих проектів створюються цілі команди, в які входять також: маркетологи, менеджери з продажу, керівники проектів.

Етапи формування ресурсу

Що потрібно знати для створення сайтів Рівне, так це те, яким буде алгоритм дій. Ми склали приблизний план робіт команди веб-студії, щоб ви могли ознайомитися з кожним етапом.

Маркетингове планування. Від ідеї до її реалізації безліч кроків, однак, першим з них буде чітке розуміння: що це буде за проект і для кого він створений. Слід відповісти на питання:

  1. Цілі сайту?
  2. Інформація сайту?
  3. Для кого створюється проект?
  4. Хто ваша аудиторія?
  5. Хто ви?

План структури майбутнього ресурсу. Яким ви бачите свій проект? Образно або на папері намалюйте його шаблон, складіть розділи, вкажіть як будуть розташовуватися товари, де помістити інформацію, як буде здійснюватися навігація. Тобто зробіть все, що потрібно знати для створення сайтів - його попередній макет. Потім, фахівці підберуть для вас домен, помістять домен на хостинг - сховище.

Дизайн і верстка. Після того, як ви віддасте розробникам шаблон, вони складуть прототип сайту, що відобразить його зовнішній дизайн, а в верстці і технічні параметри. Етап вкрай важливий, адже на ньому ви остаточно вирішуєте, чи підходить вам прототип чи ні.

Вибір системи управління. Хто буде адмініструвати проект? Ви самі або найманий співробітник? Для особистої адміністрації пропонуємо створення сайту на wordpress. Підбирайте функціональні системи управління контентом, щоб мати можливість розширити опції в будь-який момент. Поставтеся до вибору системи серйозно, адже від цього буде залежати, як якісно стане працювати проект.

Наповнення та ведення проекту. Кожен сайт регулярно оновлює інформацію, тобто необхідно врахувати, що вам буде потрібно копірайтер або адміністратор з числа співробітників.

 

Тестування ресурсу. Важливий етап, що показує, яким чином проект відображається в різних браузерах - телефоні, планшеті, смартфоні, комп'ютері. Після закінчення тестування сайт запускається в роботу. В цілому, це вся базова інформація, яку потрібно знати для створення сайтів.